Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

w Andrychowie

ul. Batorego 24, 34-120 Andrychów

Oferta pracy kierownik budowy

OFERTA PRACY

Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o.  34-120 Andrychów. ul. Batorego 24.

Stanowisko:  Kierownik budowy.

Miejsce pracy: Andrychów i gminy ościenne.

Opis stanowiska:

  • prowadzenie robót budowlanych zgodnie z wiedzą i sztuką budowlaną oraz zgodnie z prawem budowlanym,
  • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych robót,
  • współpraca z inwestorem, projektantami i innymi zespołami technicznymi,
  • optymalizacja rozwiązań organizacyjnych i technicznych,
  • koordynacja pracy podwykonawców,
  • analiza dokumentacji technicznej,
  • realizowanie kontraktu zgodnie z zaplanowanym budżetem,
  • prowadzenie bieżącej analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót,
  • raportowanie przebiegu procesu budowlanego,
  • rozliczenie budowy w tym m.in. potwierdzanie faktycznie wykonanych robót, usunięcia wad i usterek, a także kontrolowanie rozliczeń budowy i prawidłowości zafakturowania wykonanych prac.

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe na kierunku Budownictwo,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w wykonawstwie,
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności  konstrukcyjno-budowlanej i drogowej bez ograniczeń,
  • znajomość prawa budowlanego i przepisów wykonawczych,
  • doświadczenie w zarządzaniu pracownikami i podwykonawcami,
  • umiejętność kontroli kosztów prowadzonej budowy,
  • profesjonalna organizacja pracy.

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  • prawo jazdy kat. B.

Dane kontaktowe:

Zakład Gospodarki Komunalnej Spółka z o. o. 34-120 Andrychów, ul. Batorego 24

tel: 33 875 36 61; 509 194 009 email: zgk@zgk.andrychow.pl  lub  kszymanski@zgk.andrychow.pl

Przypominamy! Wraz z nadesłanym CV prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 r. o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2018 r. poz. 1000 ze zm.)”.

Informacje

Liczba wyświetleń: 18
Utworzono dnia: 13.03.2019
Dokument wprowadził:
Krzysztof Szymański
Dokument opublikował:
Dokument wytworzył:
Podmiot udostępniający informację:
Zakład Gospodarki Komunalnej Spółka z o. o. w Andrychowie

Historia publikacji

  • 13.03.2019 12:59, Krzysztof Szymański
    Dodanie dokumentu: Oferta pracy kierownik budowy